Results Roundup
HomeAwayVenueTimeReferee
Saturday 8 February 2020
U12 Div 1 (2008)
Gorey Rangers10Glynn BarntownGorey Rangers11:00W Byrne
New Ross Town21Gorey CelticNew Ross Town11:00J Stafford
U12 Div 1A (2008)
Courtown Hibs05Oylegate UtdCourtown Hibs11:00D Skelly
St Josephs30Wexford Celtic FCSt Josephs AFC11:00A Foley
U12 Div 2 (2008)
Shamrock Rovers31New Ross CelticShamrock Rovers11:00O Woolmington
Campile United09Bridge Rovers F.C.Campile United11:00P O Rourke
Enniscorthy Town12Adamstown A.F.C.Enniscorthy Town12:30G Cleary
U12 Div 2A (2008)
Kilmore Utd51Ferns UtdKilmore Utd11:00L Doyle
Corach Ramblers13Curracloe UnitedCorach Ramblers12:30E Molloy
U12 Div 3 (2008)
Newpark Utd20Rosslare StrandNewpark United11:00S Kenny
Killenagh Wanderers42St. CormacsKillenagh Wanderers11:00J Kruczek
Taghmon Utd23CushinstownTaghmon United12:30L Doyle
U12 Div 3A (2008)
All Blacks A.F.C.20Glynn Barntown BAll Blacks AFC12:00R Byrne
St Josephs B12Gorey Rangers BSt Josephs AFC12:30A Foley
New Ross Town B12Wexford Celtic FC BNew Ross Town12:30G feeney
Blackwater FC20Forth Celtic BBlackwater14:00A Foley
U14 Div 1 (2006)
Glynn Barntown40Gorey CelticGlynn Barntown12:00L Whitty
Newpark Utd11Gorey RangersNewpark United12:30S Kenny
New Ross Town21North End UtdNew Ross Town13:30E Mc Auliffe
U14 Div 1A (2006)
Curracloe United51St LeonardsCurracloe United13:00G Morris
Moyne Rangers33Bridge Rovers F.C.Moyne Rangers14:00O Woolmington
U14 Div 2 (2006)
Shamrock Rovers23Bridge Rovers F.C. BShamrock Rovers12:30O Woolmington
Courtown Hibs32Bunclody A.F.C.Courtown Hibs12:30D Skelly
Corach Ramblers20Campile UnitedCorach Ramblers14:00E Molloy
U14 Div 2A (2006)
Fastnet Rovers14ShelburneFastnet Rovers14:00J Diskin
U14 Div 3 (2006)
St. Cormacs50Duncannon AFCSt Cormacs12:00K Dunne
Gorey Rangers B45Blackwater FCGorey Rangers12:30W Byrne
Glynn Barntown B19Bree UnitedGlynn Barntown14:00L Whitty
U16 Div 1 (2004)
Fethard Rangers16New Ross TownFethard Rangers FC14:00D Jenkins
Gorey Celtic53Gorey RangersGorey Celtic14:00K Farnyik
Shamrock Rovers21Wexford Albion AFCShamrock Rovers14:00S Kenny
U16 Div 2 (2004)
Enniscorthy Town13Curracloe UnitedEnniscorthy Town14:00G Cleary
Forth Celtic13North End UtdForth Celtic14:00D Donovan
Shelburne08Moyne RangersShelburne United FC14:00J Cleere
U16 Div 3 (2004)
Forth Celtic B31Rosslare RangersForth Celtic12:00M Lett
Bunclody A.F.C.42Oylegate UtdBunclody AFC12:00J Doyle
Campile United22Kilmore UtdCampile United12:00P O Rourke
U16 Div 4 (2004)
Gorey Celtic B22Fastnet RoversGorey Celtic12:00K Farnyik
Ferns Utd13Tombrack UtdFerns United AFC14:00K Dunne
All Blacks A.F.C.23Crossabeg BallymurnAll Blacks AFC14:00S Burke
U16 Div 5 (2004)
Rathnure Utd92Gorey Celtic CRathnure United14:00F Sinnott
St Josephs34Corach RamblersSt Josephs AFC14:00P Redmond
Total : 42